Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506990
10361
406
Vincze Lajos (1914-2002): Nemeskürthy István. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm 2506992
10362
406
Vincze Lajos (1914-2002): Kodály Zoltán. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
2481950
10363
406
Vinkler László (1912-1980): Kertészkedők. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 40x30 cm
2506067
10364
406
Vogel Eric (1907-1996): BUÉK 1988 Üdvözlőlap. Aranyfesték, papír. 9x25 cm
2476905
10365
406
Vojnits Richárd (1942-): Diadalív (Róma). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×60 cm 2506460
10366
406
Wagner Géza (1879-1939): Bazin. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20,5x28 cm / Géza Wagner (1879-1939): Pezinok. Watercolour on paper, signed. 20,5x28 cm
2505535
10367
406
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Mór keretek. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2406055
10368
406
11000
Widder Félix (1874-1939): Axenstrasse, 1914. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 37x55 cm / Widder Félix (1874-1939): Axenstrasse (Switzerland), 1914. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 37x55 cm 2509057
10369
406
Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 24×17 cm 2507301
10370
406
Zálogh Sándor (1954- ): "A mese vége azért iss". Vegyes technika, papír. Üvegezett fémkeretben. 24x28cm
2476335
10371
406
15000
Zolnay Géza (1886-1965): Csendélet, 1930-as évek. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett art deco fa keretben. 53×58,5 cm
2473595
10372
406
Zólyomi Katalin: Hullámzás. Akrill, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, sérült műanyag keretben. 18x26cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF