Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

Vincze Lajos (1914-2002): Nemeskürthy István. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10361.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Kodály Zoltán. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm
10362.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vinkler László (1912-1980): Kertészkedők. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 40x30 cm
10363.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vogel Eric (1907-1996): BUÉK 1988 Üdvözlőlap. Aranyfesték, papír. 9x25 cm
10364.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vojnits Richárd (1942-): Diadalív (Róma). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×60 cm
10365.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wagner Géza (1879-1939): Bazin. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20,5x28 cm / Géza Wagner (1879-1939): Pezinok. Watercolour on paper, signed. 20,5x28 cm
10366.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Weisz Zsuzsa (1925-2017): Mór keretek. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10367.

Rufpreis:
5 000 HUF

Widder Félix (1874-1939): Axenstrasse, 1914. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 37x55 cm / Widder Félix (1874-1939): Axenstrasse (Switzerland), 1914. Watercolour on paper, signed. Framed with glass. 37x55 cm
10368.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 24×17 cm
10369.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zálogh Sándor (1954- ): "A mese vége azért iss". Vegyes technika, papír. Üvegezett fémkeretben. 24x28cm
10370.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zolnay Géza (1886-1965): Csendélet, 1930-as évek. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett art deco fa keretben. 53×58,5 cm
10371.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zólyomi Katalin: Hullámzás. Akrill, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, sérült műanyag keretben. 18x26cm
10372.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF