Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506563
10349
406
Varga Mátyás (1910-2002): Budapest 1873-1973. Fametszet, papír, jelzett, lap széle sérült, 9×25 cm
2507132
10350
406
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Golyószóró (Gyakorlatozó katonák). Rézkarc, papír, jelzett, 24x29 cm 2511701
10351
406
Varsányi Pál (1902-1990): Önarckép, 1933. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap alsó felében törésnyomokkal, 26×17 cm 2481311
10352
406
15000
Váraljai Imre (?-): Álló női akt. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 46x26 cm
2314343
10353
406
2508263
10354
406
Vass Tamás (1942-1988): Októberi ünnep, 1985. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/19! Paszpartuban. 33×23 cm. Gyűjtői darab! 2509708
10355
406
Végvári János (1927-1994): Sztálinváros. Olaj, karton, jelzett. Karton széle sérült. Fa keretben, 60x71 cm 2511261
10356
406
Vén Edit (1937-): Lányok a virágok között. Zománcfestett csempék, 3 db, fa keretben, hátoldalán jelzett. 45x15 cm 2507152
10357
406
Veszprémi Endre (1925- ): Lovas munkásőrök zászlóavatásra vonulnak. Rézkarc, papír, 24x29 cm 2427660
10358
406
4600
Vidéky Brigitta (1911-2017): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 32,5×24 cm 2509843
10359
406
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Krúdy illusztráció (erotikus grafika). Rota (ofszet), papír, jelzett, művészpéldány EA 5/4 számozással, 45×32 cm
1991127
10360
406
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF