Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2509798
10325
406
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Őz, 1945. Ceruza, papír, jelzett, 31×23 cm 2509801
10326
406
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Kanalasgém, 1942. Ceruza, papír, jelzett, 31×22,5 cm
2434270
10327
406
Tóth János (1931-1999): Házaspár, 1977-78. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
2513154
10328
406
Töreky Ferenc (1922-2006): Fürdő akt. Színes litográfia, papír, jelzett a litón, keretben, 47×33 cm
2497163
10329
406
Tuka László (1924-2007): Hóolvadás. Rézkarc, papír, jelzett, kissé vetemedett, 39x27,5 cm. 2497154
10330
406
Tuka László (1924-2007): Balaton-felvidék. Rézkarc, papír, jelzett, kissé vetemedett, 28x37 cm. 2497152
10331
406
Tuka László (1924-2007): Tiszai holtág. Rézkarc, papír, jelzett, kissé vetemedett, 27,5x41 cm. 2509129
10332
406
Tull Ödön (1870-1911): Vitorlás a messzeségben. Gouache, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Sérült, hiányos. 20x27,5 cm 2506863
10333
406
Turán Hacker Mária (1890-?): Orientális csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Vakkeret nélkül. Sérült. 35,5x56,5 cm. 2505873
10334
406
Turán Hacker Mária (1890-?): Zenélő koldusok. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán Nemzeti Szalon hiányos raglapjával. Sérült. 50x43,5 cm. 2506120
10335
406
Udvary Pál (1900-1987): Balatonpart. Akvarell, papír, jelzés nélkül, lap tetején egy apró szakadással és jobb felső sarkában kisebb hiánnyal, 29×39 cm
2492186
10336
406
13000
Udvary Pál (1900-1987): Kamara erdő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 28×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF