Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2500038
10300
406
Sugár Gábor (1976- ): Ló. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm 2506716
10301
406
22000
Sulyok Teréz (1959-): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 48x65 cm
2473850
10302
406
2506961
10303
406
32000
Szász Endre (1926-2003): Női fej 1983. Tus, zsírpapír. Jelzett: Ákinak Bandi 1983 Üvegezett keretben. 21x32 cm 2451583
10304
406
9500
Szász Endre (1926-2003): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Lapon egészen apró (foxing) foltokkal. 19,5×29 cm.
2507969
10305
406
Szász Endre (1926-2003): Szürreális jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (33/100), üvegezett fa keretben, foltos, 36x50 cm 2510555
10306
406
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Bélyegnap FDC-n, az általa tervezett bélyegekkel. Bélyegnap blokk, tus, papír, jelzett. 12x17 cm 2509281
10307
406
160000
Szász Endre (1926-2003): Portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Proveniencia: Előző tulajdonos vásárlása közvetlen Szász Endrétől. 50x50 cm. Dekoratív fa keretben. 2507986
10308
406
Szász Endre kiállítási katalógus rajzos dedikációval. Bp., 1983, Vigadó Galéria. Toll, papír. Rajz mérete kb. 10x9 cm. 2507090
10309
406
Szebellédi Géza (?-?): Komoda hómezőin, 1926. Akvarell, papír, jelzett, 27x20 cm Kis beszakadással 2508234
10310
406
4800
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Firenze - Ponte Vecchio. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapszéli foltokkal és gyűrődésekkel, 21×33,5 cm
2473394
10311
406
4800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF