Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 375

Sugár Gábor (1976- ): Ló. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
10300.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sulyok Teréz (1959-): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 48x65 cm
10301.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10302.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női fej 1983. Tus, zsírpapír. Jelzett: Ákinak Bandi 1983 Üvegezett keretben. 21x32 cm
10303.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Szász Endre (1926-2003): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Lapon egészen apró (foxing) foltokkal. 19,5×29 cm.
10304.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szász Endre (1926-2003): Szürreális jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (33/100), üvegezett fa keretben, foltos, 36x50 cm
10305.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Bélyegnap FDC-n, az általa tervezett bélyegekkel. Bélyegnap blokk, tus, papír, jelzett. 12x17 cm
10306.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Szász Endre (1926-2003): Portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Proveniencia: Előző tulajdonos vásárlása közvetlen Szász Endrétől. 50x50 cm. Dekoratív fa keretben.
10307.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00
21

Szász Endre kiállítási katalógus rajzos dedikációval. Bp., 1983, Vigadó Galéria. Toll, papír. Rajz mérete kb. 10x9 cm.
10308.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szebellédi Géza (?-?): Komoda hómezőin, 1926. Akvarell, papír, jelzett, 27x20 cm Kis beszakadással
10309.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Firenze - Ponte Vecchio. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapszéli foltokkal és gyűrődésekkel, 21×33,5 cm
10310.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10311.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF