Szebellédi Géza (?-?): Komoda hómezőin, 1926. Akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szebelledi-Geza-Komoda-homezoin-1926-Akvarell-papir-jelzett-27x20-cm-Kis-beszakada~II2507090
2507090
10309
406
Beschreibung: Szebellédi Géza (?-?): Komoda hómezőin, 1926. Akvarell, papír, jelzett, 27x20 cm Kis beszakadással
: ekb