Vass Tamás (1942-1988): Októberi ünnep, 1985. Rézkarc, papír. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/406-Fernauktion/406.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vass-Tamas-1942-1988-Oktoberi-unnep-1985-Rezkarc-papir-Jelzett-Szamozott-119-Paszpa~II2508263
2508263
10354
406
Beschreibung: Vass Tamás (1942-1988): Októberi ünnep, 1985. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/19! Paszpartuban. 33×23 cm. Gyűjtői darab!
: nagy_andras