Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói kartonált félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopottas, gyűrött és szakadozott papír védőborítóban de belül jó állapotban.