A debreceni református kollégium és nagytemplom. Összeállította: Dr. Módis László. Bp., 1974, Református Zsinati Iroda sajtóosztálya. 79 p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Dr. Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é.n., Laude. 352 p. Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az 1896-ban Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) kiadásában megjelent kötet REPRINT kiadása.
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.
Dienes István: X. századi magyar temető Zalaszentgróton. Különlenyomat a Göcseji múzeum jubileumi emlékkönyvéből. A Göcseji Múzeum Közleményei 7. Zalaegerszeg, 1960, k.n. Papírkötésben, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.