Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 245

Beke György: Székelyföld II. Barangolások Erdélyben 7. kötet. Nagyküküllő, Fehér-Nyikó. H.n., é.n., Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, hátsó borító éleinél kissé kopott, 436-468. oldal között felső sarkában gyűrődéssel.
15036.

Rufpreis:
2 400 HUF

Győri tanulmányok 1. Szerk.: Cziglényi Miklós. Győr, 1973, Győr Megyei Város Tudományos Kutató Csoportjának kiadása. Kissé gyűrött, megviselt papírkötésben. Volt könyvtári példány. Megjelent 1060 példányban.
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő (1870-1950): Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 191+1 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.) Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, egy-két lapon kis folttal, de alapvetően jó állapotban.
15038.

Rufpreis:
3 000 HUF
29

15039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1935.], Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kihajtható térképmelléklettel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
15040.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Sven Hedin (1865-1952)] Hedin, Sven: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Fordította Kondor Alfréd. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t. + VI+2+330 p.+ 39 t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó borítón folttal, színes képek és színes panorámák és egy térkép hiányzik.
15041.

Rufpreis:
2 000 HUF

15042.

Rufpreis:
4 000 HUF

15043.

Rufpreis:
4 000 HUF

15044.

Rufpreis:
4 000 HUF

15045.

Rufpreis:
4 000 HUF

15046.

Rufpreis:
4 000 HUF

15047.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF