Huszár János: A pápai repülőtér létrejötte és első évei. Jókai füzetek 44. Pápa, 2006., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés. + Lux Lajosné: Pápai diófák alatt. Emlékek 1941-ből Erdélyi József Diófa című költeménye margójára. Erdélyi József pápai vonatkozású verseivel. Jókai füzetek 77. Pápa, 2006., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés.
Abonyi Árpád: Magyar fiuk Afrikában. Regényes elbeszélés. Képekkel. Ifjusági Könyvek. Bp.,én., Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval., a hátsó borítón folttal.
Veress D. Csaba: Várak a Bakonyban. A veszprémi, pápai és palotai vár hadtörténete. Bp., 1983., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.