Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos, gerinc mentén szakadozott.
Fehér József. Zemplén. Sátoraljaújhely, Sárospatak, Tokaj, Szerencs, Hegyalja, Bodrogköz, Hegyköz. H.n., é.n., Zempléni Regionális Vállalkozásfejlesztési Alapítvány. 7 db füzet papírkötésben, papír védőtokban. Magyar, angol, német és orosz nyelven.
Józsefvárosi lexikon. Szerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Kiadói nylon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 8000 példányban.
A Miskolci Sütőipari Vállalat 40 éves története. 1949-1989. Összeáll.: Bendsák Kálmán, Veress István. Bp.,én., Borsod Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.