Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika- és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. 208 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
Die neue Heimat. Vom Werden der nationalsozialistischen Kulturlandschaft. Hrsg.: Geuleiter Fritz Wächtler. München, 1940., Deutscher Volksberglag. 1. kiadás. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kopott, foltos egészvászon-kötéseben.
Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé karcos papírborítóval, de egyébként szép állapotban.
Dercsényi Balázs-Koppány Tibor-Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1992, Officina Nova. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Lugosi Lugo László: Szetnendre. Bán András, Máté György, Sánta Antal, Tóth Antal, Török Katalin szövegével. Lugosi Lugo László fotóival. Bp., 2002., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.
A mi Alföldünk. Szerk.: Rakonczai János - Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1996, Nagyalföld Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.