Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 245

Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika- és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. 208 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
15157.

Rufpreis:
1 800 HUF

Die neue Heimat. Vom Werden der nationalsozialistischen Kulturlandschaft. Hrsg.: Geuleiter Fritz Wächtler. München, 1940., Deutscher Volksberglag. 1. kiadás. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kopott, foltos egészvászon-kötéseben.
15159.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé karcos papírborítóval, de egyébként szép állapotban.
15160.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dercsényi Balázs-Koppány Tibor-Örsi Károly: Magyar kastélyok. Hegyi Gábor fotóival. Bp., 1992, Officina Nova. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15161.

Rufpreis:
800 HUF

Lugosi Lugo László: Szetnendre. Bán András, Máté György, Sánta Antal, Tóth Antal, Török Katalin szövegével. Lugosi Lugo László fotóival. Bp., 2002., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15162.

Rufpreis:
800 HUF

Antoni Judit: Polinézia gyögyszemei. A Marquesas-szigetek. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15163.

Rufpreis:
800 HUF

15164.

Rufpreis:
800 HUF
10

Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Magyarország gyöngyszemei. H.n., TKK. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15165.

Rufpreis:
3 000 HUF

15166.

Rufpreis:
1 400 HUF

Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Rév Miklós fényképeivel. Kiadói kopott és foltos félvászon kötésben.
15167.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szigliget. Szerk.: Koczogh Ákos. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. 141 p + XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15168.

Rufpreis:
1 000 HUF

A mi Alföldünk. Szerk.: Rakonczai János - Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1996, Nagyalföld Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15169.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF