Török Ferenc: Fegyverük a sport. A Budapesti Honvéd fél évszázada. Bp, 1999, Budapesti Honvéd Egyesület. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
A Kárpát-medence történeti földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. A kötet a millecentenárium alkalmából Nyíregyházán 1996. április 4-6-án megrendezett konferencia anyaga. Nyíregyháza, 1996, a MTA Szabolcs- Szatmár- Bereg Megyei Tudományos Testületének és a Bessenyei György Tanárképző Főiskola Földrajz Tanszékének kiadása.Gyurkovics Tamás ábráival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
Cserépfalu hét és fél évszázada.(Tanulmányok a község hét és fél százados történetéről). Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a jobb felső szélen kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
Nováki Gyula- Sándorfi György: A történeti Borsod megye várai. (Az őskortól a kuruc korig). Bp- Miskolc, 1992, a Magyar Várkutatók Egyesületének kiadása. Papírkötésben, kissé megsárgult borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
Szendrő monográfiája. Szerk.: Veres László- Viga Gyula. Szendrő, 2002, Szendrő Város Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, egy kisebb sérüléssel az első borítón, de egyébként jó állapotban.
Szerencs és a Zempléni-hegység. A Szerencsen 2003. május 16-17-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor- Gál András. Szerencs- Nyíregyháza, 2003, k.n. Papírkötésben, jó állapotban.
Répáshuta. Egy szlovák falu a bükkben. A Miskolci Herman Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai XIII. Miskolc, 1984, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, k.n./ Borsodi Nyomda. A 60-as évek második feléből származó fekete-fehér fotókkal és alaprajzokkal illusztrálva. Papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Shvoy Miklós: Nógrád megye leírása. (1874-1875). Adatok, források és tanulmányok a Nógrád megyei levéltárból 51. Salgótarján, 2006, a Nógrád Megyei Levéltár kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Térképmelléklettel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.