Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 245

15194.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

A Kárpát-medence történeti földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. A kötet a millecentenárium alkalmából Nyíregyházán 1996. április 4-6-án megrendezett konferencia anyaga. Nyíregyháza, 1996, a MTA Szabolcs- Szatmár- Bereg Megyei Tudományos Testületének és a Bessenyei György Tanárképző Főiskola Földrajz Tanszékének kiadása.Gyurkovics Tamás ábráival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
15195.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15196.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nováki Gyula- Sándorfi György: A történeti Borsod megye várai. (Az őskortól a kuruc korig). Bp- Miskolc, 1992, a Magyar Várkutatók Egyesületének kiadása. Papírkötésben, kissé megsárgult borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
15197.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szendrő monográfiája. Szerk.: Veres László- Viga Gyula. Szendrő, 2002, Szendrő Város Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, egy kisebb sérüléssel az első borítón, de egyébként jó állapotban.
15198.

Rufpreis:
4 000 HUF

15199.

Rufpreis:
5 000 HUF

Répáshuta. Egy szlovák falu a bükkben. A Miskolci Herman Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai XIII. Miskolc, 1984, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
15200.

Rufpreis:
5 000 HUF

Homokmégy. Tanulmányok Homokmégy történetéből és néprajzából. Szerk.: Romsics Imre. Homokmégy, 1998, a Homokmégyért Alapítvány kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban. 22 térképmelléklettel.
15201.

Rufpreis:
6 000 HUF

15202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos. Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa Végrehajtó Bizottságának kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15203.

Rufpreis:
800 HUF

15204.

Rufpreis:
5 000 HUF

Shvoy Miklós: Nógrád megye leírása. (1874-1875). Adatok, források és tanulmányok a Nógrád megyei levéltárból 51. Salgótarján, 2006, a Nógrád Megyei Levéltár kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Térképmelléklettel.
15205.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF