https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 245
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2328909
15545
402
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bencsik János - Keszei László (szerk.): Tokaj és Hegyalja XI. B-A-Z. Megyei Honismereti Bizottság, a Kazinczy Múzeum (Sátoraljaújhely), a Tokaj Múzeum baráti körének, a Tokaji Városvédők És Szépítők Egyesületének kiadványa. Tokaj, 1994, Zempléni Múzeumok Baráti Köre. Kiadói papírkötésben, borítón kisebb szakadások, kopások de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2325401
15547
402
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Mária: Egy borsod megyei község társadalmi átrétegződése. Borsodgeszt 1945-1978. Miskolc, 1986, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2328566
15550
402
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2324235
15551
402
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2325269
15556
402
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hadobás Pál: Emlékhelyek Edelényben. Edelény, 2004., Művelődési Központ, Könyvtár és Múzeum. Edelényi Füzetek 32. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2192364
15557
402
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2192553
15558
402
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2213953
15560
402
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kazincbarcika földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. Kazincbarcika, 1979., Kazincbarcika Városi Tanácsa. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2187804
15562
402
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hajdú-Bihar. Bp., 1978., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Kádár János látogatása Hajdú-Bihar megyében c. prospektussal. Kiadói papírkötés. Dr. Szabó Imre, a Hajdú-Bihar m. Tanács elnökének, az előszó írójának dedikációjával
Das Lot is nicht erreichbar
2208608
15568
402
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ulrich Attila: A tokaji uradalom gazdálkodása a XVII. század második felétől a napóleoni háborúk koráig. Szerk.: Bencsik János. Tokaj Várostörténeti Tanulmányok IV. Tokaj, 2003., Jósa András Múzeum-Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés,jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2213955
15570
402
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Magdolna: I. Rákóczi György és Borsod vármegye. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltári Füzetek 36. Miskolc, 1998., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2133454
15573
402
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Miskolc száz rajzon. Szerk.: Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2002, Well-Press. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse