Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2388258
19096
398
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 6,25 g
2388731
19097
398
Jewellery
Ezüst(Ag) négyzet alakú fülklipsz, jelzett, 3×3 cm, nettó: 15,52 g 2388620
19098
398
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,53 g 2388638
19099
398
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves függőrésszel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,82 g
2388244
19100
398
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,69 g 2388110
19101
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,82 g 2399117
19102
398
Jewellery
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, kisebb kopásokkal, foltokkal, nettó: 145 g 2410991
19103
398
Jewellery
Ezüst (Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,9 g 2410989
19104
398
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) lila ovális köves gyűrű, jelzett, kis kopással, a kövön apró sérüléssel, méret: 57, bruttó: 7,1 g
2410998
19105
398
Jewellery
Ezüst (Ag) sárga és fehér köves gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 54, bruttó: 4,6 g
2410954
19106
398
Jewellery
Ezüst (Ag) ovális dobozka, fedelén MA monogrammal, jelzett, kis kopással, nettó: 16,4 g 2410740
19107
398
Jewellery
2 db fém nyelű nagyító, jó állapotban, h: 11,5 cm és 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF