Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408909
19060
398
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, íves középrésszel, jelzett, h: 18 cm, nettó: 5,79 g
2408886
19061
398
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, holdas medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 11 g 2408893
19062
398
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos nyaklánc, virágos függővel, jelzett, h: 52 cm, bruttó: 8,66 g 2408530
19063
398
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, markazittal és színes kövekkel, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 10,94 g
2401680
19064
398
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,12 g
2401278
19065
398
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, jelzett, 3×3 cm, nettó: 15,99 g 2337014
19066
398
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 4,91 g 2337122
19067
398
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 14,03 g 2336940
19068
398
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, zománcozott díszítéssel, jelzés nélkül, h: 16,5 cm, bruttó: 13,9 g
2355177
19069
398
Jewellery
Ezüst(Ag) "Maastricht" díszkanál, jelzett, zománcon sérüléssel, h: 13 cm, bruttó: 16,28 g
2337126
19070
398
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g 2354021
19071
398
4800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kővel, jelzés nélkül, 5×5 cm, bruttó: 14,02 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF