Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2424428
19036
398
Jewellery
Ezüst(Ag) hosszú nyelű fűszeres kanál, 2 db, jelzett, h: 12,7 cm, nettó: 28,1 g 2424438
19037
398
Jewellery
Ezüst(Ag) "Gand" címeres, plasztikus díszkanál, jelzett, h: 12 cm, nettó: 14,2 g 2424429
19038
398
Jewellery
Ezüst(Ag) "nefelejcs" nyelű fűszeres kanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 14,7 g 2424431
19039
398
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás nyelű fűszeres kanál, jelzett, h: 9,5 cm, nettó: 8,1 g 2424441
19040
398
Jewellery
Ezüst(Ag) "Cuba" térképes, címeres díszkanál, jelzett, h: 12,1 cm, nettó: 14,3 g 2424419
19041
398
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos, virágos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 2,5 g 2424408
19042
398
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes modern gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 9,8 g 2424413
19043
398
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás karikagyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 4,3 g 2424474
19044
398
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott névjegykártyatartó, belül aranyozott, jelzett, 7,7×5,5×1,3 cm, nettó: 85,6 g 2424476
19045
398
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott négyzethálós szivarka- vagy névjegykártyatartó, jelzett, 7,8×4,5×1 cm, nettó: 52,7 g 2424338
19046
398
Jewellery
Ezüst(Ag) csipkézett szélű karikafülbevaló-pár, jelzés nélkül, d: 1,8 cm, nettó: 4,7 g 2424443
19047
398
Jewellery
Ezüst (Ag) tokos jelzett Prima márkájú öngyújtó nettó 9 g. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF