Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2424462
19048
398
Jewellery
Ezüst(Ag) sajtvilla, figurális puttó nyéllel, jelzett, h: 9,2 cm, nettó: 6,8 g 2424477
19049
398
13000
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás szalvétagyűrű, jelzett, d: 4,8 cm, nettó: 38 g 2424383
19050
398
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 50 cm, nettó: 3,2 g 2424364
19051
398
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört kereszt fülbevalópár, jelzett, 4×2 cm, nettó: 4,7 g 2424446
19052
398
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyelű fűszerlapátpár, jelzett, h: 6,5-7,5 cm, nettó: 15,5 g 2424451
19053
398
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszerlapátpár, jelzett, eredeti címkével, h: 11,4 cm, nettó: 28,1 g 2424460
19054
398
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) "Róma-Colosseum" díszkanál, figurális nyéllel, jelzett, h: 12,9 cm, nettó: 20,3 g
2424465
19055
398
Jewellery
Ezüst(Ag) habos kanál, jelzett, h: 15,3 cm, nettó: 22,5 g
2424470
19056
398
Jewellery
Ezüst(Ag) asztali kanál fűszertartó pár, jelzett, 11,3×4,5×1,5 cm, nettó: 56,3 g 2424524
19057
398
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutál. Jelzett 43,5 g d: 10 cm 2408494
19058
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 52 és 56, bruttó: 4,37 g
2408906
19059
398
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemes karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 6,29 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF