Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2353626
19072
398
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 27,11 g
2353618
19073
398
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, 6×5 cm, bruttó: 16,28 g
2353610
19074
398
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, millefioris medállal (üveg sérült), jelzett, h: 45 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 5,64 g
2355170
19075
398
Jewellery
Ezüst(Ag) golfütős nyakkendőcsipesz, jelzett, h: 5 cm, nettó: 9 g 2355171
19076
398
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) "Toulon" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 12,97 g 2354024
19077
398
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 8,33 g
2354004
19078
398
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, apró kövekkel, jelzett, 5,5×5,5 cm, bruttó: 14,03 g 2353770
19079
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,91 g
2353998
19080
398
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) venezianer nyaklánc (szemhibával), borostyános medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,6 g
2354015
19081
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,9 g 2353583
19082
398
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzés nélkül, kis hibákkal, 3×2,5 cm, nettó: 11,79 g 2353670
19083
398
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,62 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF