Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2429961
19000
398
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, gyönggyel díszített medálrésszel, jelzett, h: 60 cm, bruttó: 17,5 g 2429849
19001
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, korall berakással, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 11,18 g 2429952
19002
398
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, csont berakással, jelzés nélkül, 3,5×2,5 cm, bruttó: 4,9 g 2429855
19003
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, korall berakással, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 4,8 g 2429969
19004
398
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 13,26 g 2429964
19005
398
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, gyönggyel díszített medálrésszel, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 19,5 g 2431060
19006
398
Jewellery
Ezüst (Ag) préselt lemez hamutartó. Jelzett 11x7 cm, 17,3 g 2425356
19007
398
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, Jelzett 4,93 g m:53
2425357
19008
398
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, Jelzett 2,77 g m:58 2425358
19009
398
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, Jelzett 1,49 g m:58
2426722
19010
398
Jewellery
Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 31,5 cm, nettó: 5,1 g 2426758
19011
398
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) ékszerek, karkötő, nyaklánc, 3 db, jelzettek, nettó: 5061 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF