Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411047
19108
398
Jewellery
Ezüst (Ag) nagy szemű nyaklánc, kövekkel díszített A betűs medállal, jelzett, h: 49,5 cm, bruttó: 14,4 g
2411006
19109
398
3800
Jewellery
Ezüst (Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8,3 g
2410962
19110
398
Jewellery
Ezüst (Ag) karika fülbevaló pár, jelzés nélkül, kis horpadással, d: 6 cm, nettó: 5,5 g
2410970
19111
398
Jewellery
Ezüst (Ag) nagyméretű karika fülbevaló pár, jelzett, kissé hajlott, d: 8 cm, nettó: 6,7 g
2372673
19112
398
Jewellery
Ezüst (Ag) sárkányos piercing, jelzett, bruttó: 2,94 g, h: 3 cm 2388922
19113
398
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 9,38 g 2408848
19114
398
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,47 g 2408853
19115
398
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,28 g
2408860
19116
398
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 5,32 g 2408851
19117
398
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 27,05 g 2408509
19118
398
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 14,93 g 2408514
19119
398
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, köves díszítéssel, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 7,58 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF