Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408837
19120
398
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,97 g
2408869
19121
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazitokkal, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,51 g
2408831
19122
398
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,29 g 2408655
19123
398
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, köves díszítéssel, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 16,28 g
2408817
19124
398
3200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 63, bruttó: 5,48 g 2408810
19125
398
Jewellery
Ezüst(Ag) vízi csikó, jelzett, m: 5 cm, nettó: 25,21 g 2408651
19126
398
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, deformációval, d: 5,5 cm, nettó: 8,33 g 2408578
19127
398
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 7,16 g 2408564
19128
398
Jewellery
Ezüst(Ag) félköríves fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, nettó: 2,96 g 2408562
19129
398
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, markazitos medállal, jelzett, h: 47 cm, bruttó: 6,26 g 2408556
19130
398
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 4 cm, nettó: 2,81 g
2408549
19131
398
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott "Basel Rheinbrücke" kanál, jelzett, h: 12,5 cm, bruttó: 15,01 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF