Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356344
19192
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zöld kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,84 g 2356199
19193
398
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 4,52 g 2356891
19194
398
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,65 g
2356875
19195
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazit és gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,23 g
2356410
19196
398
Jewellery
Szilikon gyűrű, ezüst(Ag) szerelékekkel, díszítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 8,19 g 2356972
19197
398
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán virág miniatűr, jelzés nélkül, nettó: 17,41 g
2356794
19198
398
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,99 g 2356197
19199
398
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 6,96 g 2425144
19200
398
Jewellery
6+1 db ezüst (Ag) szalvétagyűrű díszdobozban. Jelzett, össz nettó 42 g 2424902
19201
398
Jewellery
Ezüst (Ag) tálka. Jelzett. 158 g, d:13 cm 2387299
19202
398
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek hólyagos peremű tálca, jelzett, d: 15,5 cm, nettó: 133 g
2400351
19203
398
360000
Jewellery
Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 45 darabos Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, lóherés mesterjeggyel nettó 1831 g + ezüst nyelű kések. A készlethez való késbakok és fűszertartók az árverés további tételei. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF