Juwelen Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2400336
19168
398
36000
Jewellery
Ezüst (Ag) késbakok 5 db. Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, lóherés mesterjeggyel 225 g 2426779
19169
398
Jewellery
Ezüst(Ag) tárgyak, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 40,39 g
2401865
19170
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal gazdagon kirakva, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,29 g
2401871
19171
398
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 2,41 g
2401198
19172
398
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,25 g 2401921
19173
398
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 18 és 20 cm, nettó: 8,78 g
2401958
19174
398
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 2,15 g
2401964
19175
398
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 10,04 g
2401941
19176
398
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szívecskés függőrésszel, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 4,39 g
2401916
19177
398
Jewellery
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 16,44 g 2401913
19178
398
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 8,6 g 2401736
19179
398
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 6,39 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF