Cseres Tibor: Én, Kossuth Lajos. (Levelek Turinból) Bp., 1981. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
Glant Tibor: Kettős tükörben. Magyarország helye az amerikai közvéleményben és külpolitikában az első világháború idején. Amerika tegnap és ma sorozat. Debrecen, 2008, Debreceni Egyetem- Kossuth Egyetemi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Batár Attila: A történelem, mint tervező. Egy bécsi utca - a Mökersteig. Lucien Hervé képeivel. Wien-Bp.,2001., Mölker Verlag-N&n. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Pornói Imre-Szabó József: Szemelvények Kelet-Magyarország és Kárpátalja iskolatörténetéből. "1000 éves a magyar iskola" iskolatörténeti emlékülés anyaga. Nyíregyháza, 1998, SZSZB Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Petyke Mihály: A Gestapo foglya voltam... Politikai riportregény. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945),Gábor Áron, (Légrády-ny.),118+2 p.Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, utolsó 5 lapon kisebb lapszéli folttal.
Loretta Napoleoni: Az iszlamista főnix. Az Iszlám Állam és a Közel-Kelet újrarendeződése. Bp., 2015, HVG. Kiadói papírkötés, első néhány lap alján apró folttal és gyűrődéssel.
Ludassy Mária: A trón, az oltár és az emberi jogok. Katolikus, és liberális gondolkodók a restauráció korabeli Franciaországban. Gyorsuló idő. Bp.,1984,Magvető. Kiadói papírkötés.