Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 207

Áldor Imre: Nagy Constantin császár. Bp., 1877., Franklin Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötés, kissé kopott borítón és címlapon "K" bélyegzővel.
15674.

Rufpreis:
2 000 HUF

Padányi Viktor: Rákóczi. 1711-1961. Melboure, 1961, Nagymagyarországért Mozgalom, 67 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
15675.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Zsákai Piroska: Kaptam egy világot. Zsákai Piroska emlékezései. Megjelent az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 62. évfordulójának évében. A szerző által dedikált! Veszprém, 2018, Magyar Vidék Országos 56-os Szervezet Országos Központja. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15676.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kun Szabó Ferenc: És ég az oltár. Széchenyi István életműve. Bp, 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
15677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széchenyi pesti tervei.Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. Szép állapotban.
15678.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székelyi Nyiry László: Hogyan dolgoznak a kémek? Bp.,én.,Pantheon, Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban.
15679.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pethő Sándor: Viharos emberöltő. Hét portrait. Bp., [1929],Stádium, 243+1 p. Andrássy Gyula, Apponyi Albert, Tisza István és mások portréival. Kiadói papírkötés, foltos, az elülső borítón és a címlapon kis hiánnyal. Felvágatlan példány.
15680.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pallagi Ferenc: Terített betli. Bp, 1994, Intera Rt. Kissé kopott papírborítóban, de egyébként jó állapotban.
15681.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Lukács: A történelmi Hitler. Fordította: Barkóczi András. Bp.,1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
15682.

Rufpreis:
1 200 HUF

A vezérlő fejedelem. Szerk.: Dr. Gáspár Pál. A bevezetőt írta vitéz Dr. József Ferenc királyi herceg. Bp, 1935, a Szent István Társulat kiadása. Második kiadás. Félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.
15683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maurice Paléologue. A cárok Oroszországa az első világháború alatt. Franciaország nagykövetének naplójából.Szávai János fordítása. Bp, 1982, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóban.
15684.

Rufpreis:
1 200 HUF

Johannes Brondsted: A vikingek, Bp., 1983, Corvina, Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
15685.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF