Szekfű Gyula: Állam és nemzet. Tanulmányok a nemzetiségi kérdésről. A Magyar Szemle Könyvei XVII. Bp., 1942, Magyar Szemle Társaság. Papírkötésben, szakadozott, kopott papír védőborítóban, címlapon részben kitörölt bejegyzésekkel.
Lars Adelskogh: Egy üres zsák nem áll magában. Az auschwitzi "gázkamrákban" történt "megsemmisítés" mítosza. Összeállítás vezető revizionista kutatók eredményei alapján. Fordította: Bruckner Zoltán. Bp., 2008, Gede. Kiadói papírkötés.
Dienes István: Über neuere ergebnisse und aufgaben unserer archaologischen erforschung der landnahmezeit. Dienes István munkájának német nyelvű különlenyomata. (különlenyomat a Móra Ferenc Múzeum évkönyve 1964-65. évi kötetéből). Szeged, 1965, k.n. Papírkötésben, ajándékozási sorokkal.
Dienes István: A IX-X. századi magyar társdalom kérdéseihez. Különnyomat. MTA II. Oszt. Közl 19. H.n., 1970, k.n. Papírkötésben, ajándékozási sorokkal.
Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Brunswick, é.n., I. H. Printing Company. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Katz Katalin: Visszafojtott emlékezet. A magyarországi romák holokauszttörténetéhez. Bp., 2005, Pont. 158 p. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés.