Kiss Sándor: A magyar demokráciáért. Tanúk - Korunkról. 5. New Brunswick, 1983., Magyar Öregdiák Szövetség Bessenyei György Kör. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
A régi és az új Európa atlasza. Szerk.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Dante, 115+1 p.+9 t.(térkép,egy hártyapapír)+3 táblázat. Kiadói papírkötés, sérült és hiányos borítóval, pótolt gerinccel.
Büky Barna: A rendszerváltástól az elitváltásig - A Szabad Európa mikrofonja előtt. H.n., 2013, Méry Ratio. Kiadói, kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Erdélyi István, Sugár Lajos: Ázsiai lovas nomádok. Régészeti expedíciók Mongóliában. Bp., 1982., Gondolat. Gazdag fekete-fehér kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
2 db - Mindszenty József a népbíróság előtt. Bp., 1949, Állami Lapkiadó. + Vádirat Rajk László és társai elleni bűnügyben. Bp., Miniszterelnökség Sajtóosztálya. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.