Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 207

Fernand Braudel: Anyagi kultúra, gazdaság és kapitalizmus XV-XVIII. század. A mindennapi élet struktúrái: a lehetséges és a lehetetlen. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. kicsi gyűrődéssel
15795.

Rufpreis:
1 200 HUF

David Boyle: A II. világháború képekben. Bp., 2002, Glória, 600 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15796.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szent István és az államalapítás. Szerk.: Veszprémy László. Bp., 2002., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15797.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fest Aladár: Báró Dévay Pál altábornagy (1735-1800.) Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1915, Magyar Történelmi Társulat, 413 p.+ 6 + 2 t. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15798.

Rufpreis:
1 600 HUF

15799.

Rufpreis:
1 400 HUF

Trócsányi Zsolt: Erdély központi kormányzata 1540-1690. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15800.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nicolae Ceausescu: Románia a sokoldalúan fejlett szocialista társadalom építése útján. Jelentések, beszédek, interjúk, cikkek. 27.1984. január-október. Bp., 1986, Politikai Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15801.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marjay Frigyes. Keresztes hadjárat 1941... Bp., 2000, Gede. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15802.

Rufpreis:
2 000 HUF

Deér József: A magyarok Szent Koronája. Máriabesnyő, 2005, Attraktor. 299 p. + 139 fekete-fehér képtábla. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15803.

Rufpreis:
2 800 HUF

Prantner Zoltán: Erdély - Bevonulás 1940. A történelem tanúi. Kisújszállás, 2013, Pannon-Literatúra Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
15804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
15805.

Rufpreis:
800 HUF

Tim Cornell - John Matthews: A római világ atlasza. Fordította: Fridli Judit, Pálvölgyi Endre. Bp., 1991, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Jó állapotban.
15806.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF