Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 207
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385502
15807
398
Books: History
Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2390657
15808
398
Books: History
2389662
15809
398
Books: History
Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerkesztette Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
2374737
15810
398
Books: History
Philip Rawson: Az indiai civilizáció. A múlt születése .hn., 1983, Helikon.Ford.: Gáthy Vera. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
2389685
15811
398
Books: History
2385656
15812
398
Books: History
2385644
15813
398
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1968, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2345322
15814
398
Books: History
2345850
15815
398
Books: History
2374427
15816
398
2200
Books: History
Folia Archaeologica. III-IV. Archeologia Hungarca. Bp., 1941., Magyar Történeti Múzeum. Javított gerincű papírkötésben, foltos.
2365943
15817
398
Books: History
2410460
15818
398
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF