Francesco Adorno: A klasszikus Athén. Ford.: Lontay László. Bp., 1970, Corvina. 335 színes illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Phillip Allen: Atlaszok atlasza. Ahogy a térképkészítő látja a világot. Atlaszok a Birminghami Központi Könyvtár Cadbury Gyűjteményéből. H.n., 1994, Budakönyvek Kft. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Műbőr kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
Vendéglő a tegnaphoz. Bp, 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Kéri László: A rendszerváltás krónikája. 1988-2009. Bp, 2010, Kossuth Kiadó- Népszabadság. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Győrffy-Villám András et al.: Lovas nemzet. A magyarság és a ló évezredeken átívelő barátságáról. Bp., 2004, Helikon. 199 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
Magyar Nemesi Almanach. Az 1867-1909-ben magyar nemességre, bárói, grófi és herczegi méltóságra emelt családok. Szerk.: Kempelen Béla. Budapest, 1910, Pátria nyomása. Kiadói papírkötés, sérült és hiányos borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban. Részben felvágatlan példány.
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp.,1985,Corvina. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, jó állapotban.