Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 207

A.L. Morton: Az angol nép története I-II. köt. Ford.: Szemerényi Oszvald és Szentmihályi János. Bp., é.n., Hungária. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
15770.

Rufpreis:
2 000 HUF

15771.

Rufpreis:
2 400 HUF

15772.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Diana brit hercegnővel kapcsolatos könyv: Andrew Morton: Diana igaz története - saját szavaival. H.n.,1997., Talentum. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. + Ingrid Seward: A királynő és Diana. H.n., 2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15773.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db Erzsébet királynével és 1 db Rudolf trónörökössel kapcsolatos könyv: Bart István: A boldogtalan sorsú Rudolf trónörökös. Bp., 1984. Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. + Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Labirintus. Bp.,1985, Helikon. Kiadói papírkötés. + Brigitte Hamann: Erzsébet királyné. Európa, Budapest, 1988. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
15774.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tabajdi Gábor - Ungváry Krisztián: Elhallgatott múlt, A pártállam és a belügy, A politikai rendőrség működése Magyarországon 1956-1990, Bp., 2008, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15775.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ludwig Winder: A Trónörökös. I-II. kötet. Korok és hősök regényei, szerk.: Juhász Vilmos. Balla Antal bevezető tanulmányával. Bp., 1938, Dante. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár. Hiányzó térképpel.
15777.

Rufpreis:
1 400 HUF

15778.

Rufpreis:
1 600 HUF

15779.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2500 példányban.
15780.

Rufpreis:
1 600 HUF

Széchényi István és Kora. Szerk.: Éri István. Tájak-Korok-Múzeumok Könyvtár 3. sz. Bp., 1991, Tájak-Korok-Múzeum. Kiadói kemény-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15781.

Rufpreis:
1 000 HUF

Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József. Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság.  Kiadói papírkötés.
15782.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF