Walter W. József: Morus Tamás és korszaka. Pest, 1859, Szent-István-Társulat. A címlap előtt egy metszettel illusztrált. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, címlapot követő lapon tulajdonosi névbejegyzéssel, első oldalon tulajdonosi bélyegzővel, helyenként foltos lapokkal.
Dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Adalékok a szabadságharc orosznyelvű bibliográfiájához. Bp., 1949, Honvéd Levéltár és Múzeum. Kiadói papírkötés, szakadással, kopottas állapotban.
Halasy-Nagy József: A filozófia története. III. kiadás. Bp., Pantheon Irodalmi Intézet, 1943. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval.
Kuncz Aladár: Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. Propagandakiadás. Bp., Athenaeum + Erdélyi Szépmíves Céh, 1966. Kiadói, kissé kopott bőrkötésben.
1938 Szent István emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Múzeum. 1938. május-szept. Kiállítási katalógus. Bp., 1938, "Pátria", 79 p.+XVI t. Kiadói papírkötés, 2 db újságkivágással.
Badiny Jós Ferenc 3 db könyve: A sorsdöntő államalapítás. Bp., 2000, Ősi Örökségünk Alapítvány. Kiadói papírkötés + Az istenes honfoglalók. Bp., 2002, szerzői magánkiadás. Második kiadás. Kiadói papírkötés + A táltos isten. Bp., 2001, Ősi Örökség Alapítvány. Kiadói papírkötés.