Dr. Edvi Illés László: Világtörténet a legrégibb időktől a legujabb ko... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500006/Dr-Edvi-Illes-Laszlo-Vilagtortenet-a-legregibb-idoktol-a-legujabb-korig-targyalva-I-II-~II2426761
2426761
15713
398
3400
Books: History
Beschreibung: Dr. Edvi Illés László: Világtörténet a legrégibb időktől a legujabb korig tárgyalva I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1859, Heckenast Gusztáv, X+312; VIII+358 p. Második Kiadás. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
: nagy_andras