Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 294

18065.

Rufpreis:
800 HUF

Kinder meglepetés. Gyűjtők könyve. 1998, Fasuzt & F. Kiadói kartonált kötés, firkával, kissé kopottas állapotban.
18066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vaszary Gábor: Pók. Regény. A szerző rajzaival. Cleveland, 1979., Kárpát. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18067.

Rufpreis:
1 400 HUF

József Jolán: József Attila élete. Bp., 1999, Argumentum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.  József Attila unokahúgának, Makai Zsuzsa által Kéri Edit (1926-) színésznő részére szóló ajándékozási sorokkal.
18068.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

P. G. Wodehouse: Eszményi Sámuel. Bp., (1942), Széchenyi. Első kiadás. Félvászon kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapot követő lapon tulajdonosi bélyegzővel, helyenként kissé foltos lapokkal..
18069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baán Forray Zelma: A vándorló székely csillag. Bp., (1942), Palladis. Sebők Imre fekete-fehér egész oldalas rajzaival és borítóképével illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, címlapot követő oldalon tulajdonosi bélyegzővel..
18070.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. G. Wodehouse: Rengeteg pénz. Fordította: Szerb Antal. Bp., (1943), Hungária. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóval, néhány lap felső sarkában apró sérüléssel.
18071.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kortársaink (1. és 4. szám) sorozat 2 száma: Juhász Géza: Babits Mihály, Juhász Géza: Móricz Zsigmond. Bp., én., Studium. Kiadói papírkötés, kissé kopottasak.
18072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy kis madárka ült vala. Erdélyi szász népköltészet Kányádi Sándor fordításban. Bukarest, 1977, Kriterion. Egészvászon kötésben, kissé gyűrött első borítóval de egyébként jó állapotban. Volt könyvtári példány. Magyar és német nyelven.
18073.

Rufpreis:
1 400 HUF

Módi Mihály: Kallimachos Első Hymnusa. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Módi Mihály. Győr, 1930, Studium. Papírkötés.
18074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Domby Márton: Csokonai élete és kortársak emlékezései Csokonairól. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Magyar Könyvtár. Bp., 1955, Magvető. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Megjelent 3150 példányban.
18075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösváry László: Az élet derűje. Humor és optimizmus. Dedikált. Illusztrációk és kötésterv: Gózon Lajos. Bp., szerzői kiadás, 1988. Kiadói bőrkötésben.
18076.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF