Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 294

Gulyás Pál. : A könyvek hajdan és most. Bp., 1924. Magyar Jövő. Kiadói papírkötésben sérült
18077.

Rufpreis:
800 HUF

18078.

Rufpreis:
800 HUF

Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Lipcse, 1954, VEB E. A. Seemann. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
18079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, nylon védőborítóban. Aláírt.
18080.

Rufpreis:
1 600 HUF

18081.

Rufpreis:
1 600 HUF

Megyery Sári: Te érted akartam. Bp., é.n. Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon-kötés.
18082.

Rufpreis:
1 200 HUF

Charles Dickens: Twist Olivér. Bp., 1932, Révai. Két kötet egy kötetben. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés.
18083.

Rufpreis:
1 000 HUF

18084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Főkönyv. A füzet, mely könyv is egyben. 100 év gazdasági dokumentumai. Bp., 1997, Ab Ovo. Kiadói papírkötés,
18085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Michael Despeghel : Karcsú derék, feszes has - A 6 hetes étkezési program segítségével. Kaposvár, é.n. Holló és társa. Kiadói kartonált papírkötés.
18086.

Rufpreis:
1 000 HUF

18087.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó István: Szerelmesfilm (technikai forgatókönyv) Bp., 1970, Magyar Filmtudományi Intézet és filmarchívum. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos papír védőborítóban.
18088.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF