Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 294
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2425342
17981
398
Fekete István: Karácsonyi látogatók. 1989, Móra. Fekete István özvegye által dedikált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2430534
17982
398
Fekete István: Tíz szál gyertya. Elbeszélések. Csáky Lajos rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói papírkötésben.
2430483
17983
398
Fekete István: Csí és más elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1974., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a címlapon 3 címkével.
2427874
17984
398
Fekete István: Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1957, Móra Ferenc. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés. 2430530
17985
398
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. A borító rajza Urai Erika munkája. Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2430480
17986
398
Fekete István: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972., Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2430528
17987
398
Fekete István: Hajnal Badányban. Regény. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, sérült, hiányos papírborítóval. 2405095
17988
398
Fekete István: Kele. Bp., 1971, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2405056
17989
398
2405055
17990
398
Fekete István: Vuk. Bp., é.n. Móra. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban. 2405043
17991
398
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
2405060
17992
398
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1962. Móra. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF