Fekete István: Csend. Bozóky Mária rajzaival. Bp., 1965., Kozmosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen egészen apró sérülésnyommal, kis kopásnyomokkal.
Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben, a papírborítón egészen kis szakadással, kis kopásnyomokkal.
Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. A borító illusztráció Urai Erika munkája. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír kötésben, a papírborítón egészen kis szakadással.
Fekete István: Bogáncs. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1970, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott papírborítóval.
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Történelmi regény. Cseregezán Pál rajzaival. Bp., 1971, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Fekete István: Tíz szál gyertya. Elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír kötésben, a borítón apró szakadással, kis kopásnyomokkal.