Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben, a papírborítón egészen kis szakadással, kis kopásnyomokkal.