Kós Károly emlékezete. Születésének 100. évfordulójára. Szerk.: Sas Péter. Szentendre, 1984, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága - Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Vászonkötésben, jó állapotban. 133/500, sorszámozott példány, Bihari József, Sas Péter és Deák Zoltán aláírásaival.
Gail, Otto Willi: Utazás a Holdrakétán. Bp., é.n., Révai. Borítót és kötést Abonyi Zoltán tervezte. Kiadói félvászon kötés, sérült és részben javított gerinccel, sérült borítóval, előzéklapon tollas bejegyzéssel, 1. sztl. oldalon tulajdonosi bélyegzővel, 185-193. oldalon lap tetején kisebb folttal.
Arcübasew: Szanin. Teljes kiadás. Bp., 1918, Rozsnyai Károly Kiadása. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Mihail Petrovics Arcübasev (1878-1927) orosz író, a forradalom elől Lengyelországba menekült. Legismertebb műve a Szanin, amelynek pornográf, szadista részei miatt a könyv a maga korában botrányt okozott.
Jean Bonguet és Georges Silber: Terroristák és rendőrkémek, Azer, Harting és társai, I. kötet, Ford.: Dr. Ormos Ede, Bp., 1909, Népszava, Egészvászon-kötés, jó állapotban.
Ábrányi Emil ujabb költeményei. 1876-1881. Kiadják: Fuchs Testvérek. A szerző arcképével. Bp., 1881, Neuer Márk. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
Költők albuma. Arany László, Ábrányi Emil, Bartók Lajos, Dóczy Lajos ... és számos más elenkori magyar költők verseiből összeállította: Radó Antal. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XIV+2+383 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, az elülső előzéklapon kis hiánnyal, kopott borítóval.