Gubcsi Lajos (4 db könyv): Posztumusz. A Magyar Művészetért - Az ezredfordulón. + Istentelenül. II. kiadás. + Jó kedvedben teremtettél... + Üzenet a végekről I. - Felvidék. II. kiadás. Bp., GL-4 Pénzügyi Kft., 2001, 2002, 2003 és 2004. Mind dedikált, illusztrált, kiadói bőrkötésben, köztük 2 db papír védőborítóval, a borítók Asszonyi Tamás szobrászművész kisplasztikáival díszítve.
Ignácz Rózsa: Született Moldovában. Bp, 1940, Dante. Egészvászon kötésben, kissé karcos borítóval és helyenként foltos lapokkal de egyébként jó állapotban. Térkép-melléklettel.
Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-II. köt. Jókai Mór összes művei. IV-V. köt. Bp., 1894., Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Francis X. King-Stephen Skinnger: Nostradamus. A jövendőmondás nagykönyve. Bp., 1999., Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis ütődésnyommal.
Károlyi Amy: Weöres Sándor és Károlyi Amy élete képekben. A kötet képanyagát összegyűjtötte, válogatta és a felvételeket készítette Moldován Domokos. Bp., 1984., Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
U. Dongó Elly: A vertcsipke készítésének leírása. H.n., é.n., k.n. Dongó György rajzaival és Ujvári József fotóival illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban. Fénymásolt.
Határ Győző: Életút. I-III. köt. A Nyugati Magyar Irodalom gyöngyszemei V-VI-VII. Szombathely, 1994-1995, Életünk. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.