https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 294
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2405415
18041
398
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csaplár Vilmos: Igazságos Kádár János. Bp.,2001,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2404452
18042
398
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vitéz Miklós: Gyerekfejek. - - elbeszélései. Bp., 1912, Dick Manó. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, a papírborítón és a címlapon lyukkal. 2405432
18043
398
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fried István: Kelet- és Közép-Európa között. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2405822
18044
398
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartalis Imre: Üzenet a harmadik évezred emberének. Életmozaikok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Accordia. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2385802
18045
398
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2386005
18046
398
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2385675
18047
398
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2385894
18048
398
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Könyvtár 2 kötete: Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.; Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2385883
18049
398
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Könyvtár 2 kötete: Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.; Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2405882
18050
398
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vengrinyák János: Sors érlelte gondolat. A szerző által DEDIKÁLT példány! Nyíregyháza, 2007, Örökségünk. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2405788
18051
398
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szalai Vivien: Zuschlag János: Pártházból börtönbe. Bp., 2014, Napi Gazdaság. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2405609
18052
398
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szablyák és citerák. Bolgár népdalok és népballadák. Ford.: Nagy László. Bödey József jegyzeteivel. Bp., 1953, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse