https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 294

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csaplár Vilmos: Igazságos Kádár János. Bp.,2001,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1
18041.

Csaplár Vilmos: Igazságos Kádár János. Bp.,2001,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vitéz Miklós: Gyerekfejek. - - elbeszélései. Bp., 1912, Dick Manó. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, a papírborítón és a címlapon lyukkal.
1
18042.

Vitéz Miklós: Gyerekfejek. - - elbeszélései. Bp., 1912, Dick Manó. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső papír védőborítót bekötötték, a papírborítón és a címlapon lyukkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fried István: Kelet- és Közép-Európa között. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.
1
18043.

Fried István: Kelet- és Közép-Európa között. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartalis Imre: Üzenet a harmadik évezred emberének. Életmozaikok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Accordia. Kiadói papírkötés.
1
18044.

Bartalis Imre: Üzenet a harmadik évezred emberének. Életmozaikok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Accordia. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18045.

Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
1
18046.

Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18047.

Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyar Könyvtár 2 kötete:  Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.; Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18048.

Magyar Könyvtár 2 kötete: Magyar költők XVII. század. Összeáll.: Jenei Ferenc.; Versegi Ferenc válogatott versek. Szerk. és a jegyzeteket írta: Vargha Balázs. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Könyvtár 2 kötete:  Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.; Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18049.

Magyar Könyvtár 2 kötete: Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.; Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vengrinyák János: Sors érlelte gondolat. A szerző által DEDIKÁLT példány! Nyíregyháza, 2007, Örökségünk. Kiadói papírkötés.
1
18050.

Vengrinyák János: Sors érlelte gondolat. A szerző által DEDIKÁLT példány! Nyíregyháza, 2007, Örökségünk. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalai Vivien: Zuschlag János: Pártházból börtönbe. Bp., 2014, Napi Gazdaság. Kiadói papírkötés.
1
18051.

Szalai Vivien: Zuschlag János: Pártházból börtönbe. Bp., 2014, Napi Gazdaság. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szablyák és citerák. Bolgár népdalok és népballadák. Ford.: Nagy László. Bödey József jegyzeteivel. Bp., 1953, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.
1
18052.

Szablyák és citerák. Bolgár népdalok és népballadák. Ford.: Nagy László. Bödey József jegyzeteivel. Bp., 1953, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse