Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 294

Halis István (szerk.): Zalai krónika. 5. füzet. Nagykanizsa, Zala Nyomda Rt., 1917. Szakadt papírborítóval, sérült gerinccel.
18113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., é.n., Országos Közegészségi Egyesület. 320 p + LIII t. Kissé kopott, sérült, átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az elülső borítóra kasírozták, helyenként szakadt, a kötéstől részben elvált lapokkal, az utolsó oldalon bejegyzésekkel.
18114.

Rufpreis:
1 200 HUF

Martosi Mórocz János : Világfájdalom.... DEDIKÁLT! Hn., 1940., Martosi Mórocz János, egészvászon-kötés, foltos, kopott, sérült a gerince.
18115.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vlagyimir Tverdovszkij: Az űrrepülőtér, Bp., 1979, Kozmosz Könyvek, Kiadói papírkötés. + Csák Elemér: Foglalkozása űrhajós. Bp., 1980, Kossuth Könyvkiadó - Zrínyi Katonai Kiadó. Papírkötésben, szétvált kötéssel.
18116.

Rufpreis:
800 HUF

Daniel Defoe: Robinson Crusoe élete és viszontagságai, Bp., 1897, Franklin-társulat. Nyolczadik KiadásPaget Walter rajzaival. Kiadói félvászon-kötött, kopott borítóval, foltos lapokkal.
18117.

Rufpreis:
2 400 HUF
17

De Sgardelli Caesar: Igaz történetek a világháborúból, Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet, Egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, néhány szakadt lappal, megviselt állapotban.
18118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lányok könyve, Bp, én., Dolinay Gyula, Egészvászon-kötés, kopott.
18119.

Rufpreis:
2 400 HUF

vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt... Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel.
18120.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mikola Árpád: A nagy bábjáték. Bp., 1932. Bibliotéka. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült borítóval és gerinccel, címlap és borító összeragadt, 3. oldalon tulajdonosi bélyegzővel, néhány lap kissé foltos, részben felvágatlan példány, egyes lapok tetején szakadásokkal.
18121.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eckhardt Sándor: A francia szellem. Bp., 1938, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói sérült papírborítóval.
18122.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herczeg Ferenc: Gyurka és Sándor. Bp., é.n.. Singer és Wolfner. Fényes Adolf által illusztrált címképpel. Díszes Gottermayer egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
18123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi magyar lányok. Elbeszélések. Vál.: Sulyok Magda. Bp.,1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
18124.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF