Tömöry Tamás: Lakásunk. Budapest, 1979, Műszaki Könyvkiadó. A szerző rajzaival illusztrált. Kiadói karton kötésben, kopottas fedőlap, egyébként jó állapotban.
9 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek 2db, Makkai Sándor: Egyedül. Gróf Bánfy Miklós: Megszámláltattál.. Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Reményik Sándor: Romon virág. Kós Károly: Varjunemzetség. Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Kopottas borítókkal, egészvászon-kötésben.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötésben, gerincen kis sérülés
Kultúra és tradíció II. Tanulmányok Ujváry Zoltán tiszteletére. Szerk.: Viga Gyula. Miskolc, 1992, kn. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Papírkötés, kopottas állapotban.
A papír világa. Antológia. Szerk.:Csepeli Szabó Béla. Bp., 1974, Táncsics. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Egészvászon-kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.