Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

Sinóros Szabó Katalin: Gross Arnold. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: - -. Bp., 1997., Intrada. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16782.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jiri Mucha-Marina Henderson-Aaron Scharf: Alphonse Mucha. Posters and photographs. London, 1971, Academy Editions. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált, közte Mucha munkáinak reprodukcióival és fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, a borító 'belső' sarkán hiánnyal.
16783.

Rufpreis:
1 800 HUF

Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Bp., 1990, Novotrade. Gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
16784.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
16

Nagy Bálint (szerk.): Fuga 10 fesztivál aukciómaraton. Képzőművészet, fotó, formatervezés, kézirat, kotta, könyv, építészet. Bp., 2019, Fuga. 5 db reprodukciókkal, többek köz Nádler István, Pinczehelyi Sándor, Matzon Ákos, Szurcsik József műveivel illusztrált aukciós katalógus. Kiadói papírkötés, kiadói karton tokban.
16785.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Trewin Copplestone: Michelangelo. Fordította Szabó Eszter. Gazdagon illusztrált. Bp., Elektra, 2003. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
16786.

Rufpreis:
1 400 HUF

Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben.
16787.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. II. kiadás. A könyvet tervezte Faragó István. Gazdagon illusztrált. Bp., Corvina, 1977. Kissé kopott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
16788.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szeredi Merse Pál: Weininger Andor. A Bauhaustól New Yorkig. Bp., 2019, Virág Judit Galéria. 71p. Fekete-fehér és színes képekkel, Weininger Andor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16789.

Rufpreis:
1 200 HUF

Plesznivy Edit: Vaszary János (A magyar festészet mesterei 9.). Bp., 2007, Kossuth Kiadó-MNG. 79p. Színes és fekete-fehér képekkel, Vaszary János alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
16790.

Rufpreis:
1 400 HUF

feLugossy László. Nincs modor. Bp./Miskolc, 2008, Missionart Galéria. 205p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. CD melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16791.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gogol: Egy őrült emlékiratai-Boris László illusztrálta. Budapest 1999. Wolfpress Kiadó. Reprint kiadás.
16792.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rubovszky Éva (szerk.):  A látható kincs - Visible Treasures (kétnyelvű) Az MKB bank 50 éves jubileuma. Bp., 2005. MKB kiadói kartonált papírkötésben
16793.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF