Nagy András: Kis szörnyesztétika. Bp., 1989, Corvina. A szerző által Andorai Péter (1948-2020), a Nemzet Színésze címmel kitüntetett, Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművésznek dedikált! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Mihályfi Ernő: Művészek, barátaim.Válogatott képzőművészeti írások. Bp., 1977, Corvina. Fekete-fehér képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Gulácsy Lajos, Uitz Béla, Bortnyik Sándor, Nemes Lampérth József, Egry József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Beke László, Orosz Márton, Peternák Miklós: Magyar művészek és a számítógép. Bp., 2016, Szépművészeti Múzeum-Vasarely Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Galántai György, Kass János, Gábor Áron, Böröcz András műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Aba-Novák emlékkiállítás. Bp., 1962, Magyar Nemzeti Galéria. B. Supka Magdolna tanulmányával. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán apró folttal és címkével.
M. Szücs Ilona: Egy műteremház a Józsefvárosban. Bp., é.n., Budapesti Városvédő Egyesület. Fekete-fehér képekkel, többek közt Ferenczy Béni műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón töréssel.
Ungarische Kunstmesse. Kunstwerke von ungarischen Künstlern aus dem XIX und XX Jahrhundert. 16. Juli-16. August 1985. Eisenstadt-Wien-Budapest, 1985, Edition Roetzer. 200p. Kiállítási katalógus. Német nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Scheiber Hugó, Perlrott-Csaba-Vilmos, Mednyánszky László, Iványi-Grünwald Béla, Glatz Oszkár, Berény Róbert, Ámos Imre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Marosi Ernő: A román kor művészete. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Radocsay Dénes: Falképek a középkori Magyarországon. 1977, Corvina. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.