Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

Matthias Boeckl (szerk.): Föld a láthatáron. Osztrák művészet a XX. században. Bp, 1989, Műcsarnok. Kiállítási katalógus, színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Oskar Kokoschka, Gustav Klimt, Egon Schiele műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16734.

Rufpreis:
1 000 HUF

Papp Oszkár: Rajzaimból. H.n., 2005, magánkiadás. 111p. Papp Oszkár műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16735.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Anna Stangl 2 könyve:   Dr. Brigitte Borchhardt-Birbaumer-Robert Pfaller: Anna Stangl. Wien, én., Marburger Kunstverein. Német nyelven. A művész, Anna Stangl (1961-) által Szotyory László (1957-) festőművésznek dedikált példány.   Anna Stangl: Innenland. Wien, 1990, Anna Stangl,(Druckerei Marcher.) Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16736.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ferenczy László: Japán iparművészet XVII-XIX. század. Bp., 1981., Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16737.

Rufpreis:
1 400 HUF
13

Alphonse Mucha: Otcenás.(Mi atyánk.) Text a vytvarny doprovod: A. M. Mucha. Praha, 1995, Volvox Globator. Cseh nyelven. Alphonse Mucha lélegzetelállító illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16738.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jugendstil. Einführung von L. Schmidt. Ramerding, 1982, Berghaus. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16739.

Rufpreis:
1 200 HUF

100+1 éves a magyar plakát. A magyar plakátművészet története. 1885-1986. Szerk.: Kemény György. Bp., 1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16740.

Rufpreis:
1 800 HUF
17

Zeneakadémia. A zeneakadémia épületének története. The Academy of Music. The Liszt Academy of Music. Szerk.: Lőrinczy Zsuzsa, Raffay Endre. hn., 2007., 6 Bt Kiadó. Magyar és angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16741.

Rufpreis:
2 000 HUF

John James Audubon: The watercolors for The Birds of America. Editors: Annetta Blaugrund and Theodore E. Stebbins. Catalog entries by Carole Anne Slatkin. Essays by Theodore E. Stebbins, Jr., Annette Blaugrund, Amy R. W. Meyers, and Reba Fishman Snyder. Preface and Acknowledgments by Holly Hotchner. New York,1993,Villard Books - Randhom House - The New York Historical Society. Angol nyelven. Nagyon gazdag madarakat ábrázoló képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16742.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aggházy Mária: Régi magyarországi faszobrok. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Schiller Alfréd fényképeivel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban.
16743.

Rufpreis:
1 200 HUF

Casimir von Chledowski: Neapolitanische Kulturbilder XIV.-XVIII. Jahrhundert. Mit 43 Abbildungen. Berlin, 1920, Bruno Cassirer. 2. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott bőrkötés, kissé sérült gerinccel, utolsó lapon antikváriumi címkével.
16744.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az Év fotói. Pictures of the Year 1992. Bp., 1993. Pelikán .Kiadói papírkötésben.
16745.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF