Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417095
16758
397
Books: Architecture, Art
Eva B. Ottillinger (szerk.): Gebrüder Thonet. Möbel aus gebogenem Holz. Wien, Köln, Weimar, 2003, Böhlau. Német nyelven. Színes és fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. 2415777
16759
397
Books: Architecture, Art
Ingo F. Walther, Rainer Metzger: Marc Chagall 1887-1985. Köln, 1992, Benedikt Taschen Verlag GmbH. Kiadói papírkötés.
2345466
16760
397
Books: Architecture, Art
2360734
16761
397
Books: Architecture, Art
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Bp., 2005., BumBum Art Consulting. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2355097
16762
397
Books: Architecture, Art
Hajdu István: Hencze Tamás. Szerk.: Hernádi Miklós. Bp., 2004, KOGART-PolgART. 241 p. Hencze Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2345504
16763
397
Books: Architecture, Art
Balázs-Arth Valéria: Délvidéki magyar képzőművészeti lexikon. Budapest, 2007, Timpf. 672p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal. 2316702
16764
397
700
Books: Architecture, Art
Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. 2. bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal, Gyémánt László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2399074
16765
397
Books: Architecture, Art
2388415
16766
397
Books: Architecture, Art
Edith Krull: Kunst von Frauen. Das Berufsbild der Bildenen Künstlerinnen in vier Jahrhunderten. Leipzig, 1984, Edition Leipzig. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban. 2415939
16767
397
Books: Architecture, Art
Az érett reneszánsz. A művészet története. Fordította Bárdosi Vilmosné Horányi Krisztina. Bp., 1986, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, papír védőborítóban. Szép állapotban. 2416019
16768
397
Books: Architecture, Art
Taschen. Karin Sagner-Düchting: Claude Monet. A szem örömünnepe. Bp., 1993, Kulturtrade. Kiadói papírkötés. 2415742
16769
397
Books: Architecture, Art
William Feaver: Van Gogh. Mesterművek. Bp., 1992, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF