Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

Kunstpreis-Jahrbuch. 1978-1979. Band XXXIV. Auktionsergebinsse vom 1.7.1978 bis 30.6.1979. Zusammengestellt von Hertha Wellensiek und Robert Keyszelitz. Redaktion: Christian Müller. München,1979,Kunst und Technik. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16746.

Rufpreis:
800 HUF

Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Fordítás: Kovács Vera, Benczédi Magda, Fázsy Anikó, Havas Lujza. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16747.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes kiállítási katalógus tétel, 13 db: Kondor Béla emlékkiállítás, Emléklap Sárdy Lóránt Robert Hubert (Sárdy Lóránt által dedikált), Szőnyi István festményei, Bernáth Aurél, Izsó Miklós, Horvai Károlyné: Clark Ádám, Ferenczi István-Izsó Miklós-Strobl Alajos, Feledy Gyula (2 db), Rajzok Babits Mihály verseihez (Feledy Gyula kiállítása), Ócsvár Rezső, Borsodi Képzőművészek grafikai és festészeti kiállítása.
16748.

Rufpreis:
1 000 HUF

16749.

Rufpreis:
1 000 HUF

16750.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, sérült gerinc, egyébként jó állapotban.
16751.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pamer Nóra: Magyar építészet a két világháború között. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16752.

Rufpreis:
1 800 HUF

Anton Lübke: Das große Uhrenbuch. Tübingen, 1977, Wasmuth. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, karton tokban.
16753.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gerhard Hirsch Nachfolger. Praekolumbische Kunst, Auktion 301. Antike Kunstobjekte, Auktion 302. München, 2014. Német nyelvű aukciós katalógus. Kiadói papírkötés.
16754.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brett, Vanessa (szerk.): Sotheby's. Kunst, Auktionen, Preise. München, 1987, Battenberg. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, aukciós leütési árakkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16755.

Rufpreis:
2 400 HUF
13

Nagel, Gert: Fayencen. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. München, 1977, Battenberg Verlag. Német nyelven, Kiadói papírkötés.
16756.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

Domdey-Knödler, Helga: Silber. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. München, 1979, Battenberg Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16757.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF