Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2415916
16770
397
Books: Architecture, Art
A művészet történet sorozat. A századvég és a századelő. (Szerk.: Dr. Aradi Nóra. Bp., 1988, Corvina. Kiadói műbőrkötés, papír védőborítóban. 2378046
16771
397
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével.
2400128
16772
397
Books: Architecture, Art
Levárdy Ferenc: Magyar templomok művészete. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2394173
16773
397
Books: Architecture, Art
2291486
16774
397
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
2388664
16775
397
Books: Architecture, Art
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő építészmérnök, tanár előadásaihoz. Kézirat. Bp, é.n. Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban. 2388895
16776
397
Books: Architecture, Art
1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet, 1925. III. 15. számából, 1 sztl. lev. 2307175
16777
397
Books: Architecture, Art
2421152
16778
397
Books: Architecture, Art
Petényi Katalin: Ámos Imre. Bp., 1982, Corvina. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. 2421347
16779
397
Books: Architecture, Art
Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2414820
16780
397
Books: Architecture, Art
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp.,1965, Magyar Helikon. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, melléklettel.
2414692
16781
397
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1976, Gondolat. 422 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, javított papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF