Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 229

A művészet történet sorozat. A századvég és a századelő. (Szerk.: Dr. Aradi Nóra. Bp., 1988, Corvina. Kiadói műbőrkötés, papír védőborítóban.
16770.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével.
16771.

Rufpreis:
1 000 HUF

Levárdy Ferenc: Magyar templomok művészete. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16772.

Rufpreis:
1 000 HUF

16773.

Rufpreis:
1 400 HUF

16774.

Rufpreis:
800 HUF

Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő építészmérnök, tanár előadásaihoz. Kézirat. Bp, é.n. Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16775.

Rufpreis:
1 200 HUF

1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet, 1925. III. 15. számából, 1 sztl. lev.
16776.

Rufpreis:
800 HUF

16777.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petényi Katalin: Ámos Imre. Bp., 1982, Corvina. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
16778.

Rufpreis:
1 800 HUF

Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
16779.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp.,1965, Magyar Helikon. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, melléklettel.
16780.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1976, Gondolat. 422 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, javított papír védőborítóban.
16781.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF